BETON TEMİZLEYİCİLER > CITRAPRO™ YAĞ GİDERİCİ

ÜRÜN TANIMI
CITRA PRO YAĞ GİDERİCİ, su ile yıkanıp temizlenebilen tüm yüzeylerde kullanılabilen su bazlı, parlamaz bir yağ giderici malzemedir.
CITRA PRO YAĞ GİDERİCİ, metal parçalar, döşemelerin yağlı yüzeyleri, tezgahlar, parlamayan yağ giderici ve temizleyicilerin gerekli olduğu tüm donanımlar ve sınai uygulamalarda kullanılmaktadır.

NASIL KULLANILIR
CITRA PRO YAĞ GİDERİCİ yi temizlenecek yüzeye uygun bir biçimde sulandırın.
1:5 ağır hizmet tipi temizlik işleri ve yağ almalarda.
1:25 hafif hizmet tipi temizlik işlerinde.
1:64 e kadar günlük temizlik işlerinde.
Temizleme eriyiğini yüzeyi iyice ıslatacak biçimde püskürtün. Büyük birikimlere bir kazıyıcı tokaç veya fırça ile ile müdahale edin.

YARARLARI
- Alev almaz ve yanmaz. CITRA PRO YAĞ GİDERİCİ bezlere veya diğer emici malzemelere emdirildiğinde dahi yanmayacaktır. Konsantre durumda olan ürünler dahi yanmaz niteliktedir. Bu özelliği ile erişebileceğiniz en uygun temizleyicidir.
- Aşındırıcı değildir. CITRA PRO YAĞ GİDERİCİ çelik için aşındırıcı olmadığı gibi standard 1:5 sulandırılmış karışımların alüminyum için de zararlı etkileri yoktur. pH kontrollu olup özel aşındırıcı baskılayıcıları (inhibitör) içermektedir.
- Yağa nüfüz eder ve yok eder. CITRA PRO YAĞ GİDERİCİ tipik bulamaç yağ gidericilerden daha etkin olarak görev yapar. Yağlı toprağa nüfuz ederek yüzeydeki yapışmayı çözer. Böylece yağlı film tabaka tümü ile ortadan kalkarken yüzeydeki yağlı film tabakası tümü ile yok olmakta ve yüzey temizlenmektedir.
Sadece uygulayın, bırakın iyice nüfuz etsin ve yüzeyi bol su ile yıkayıp temizleyin.

ÖZELLİKLERİ VE DEPOLANMASI
Tipi : Su esaslı alev almaz yağ giderici.
Renkler : Pembe.
Koku : Narenciye kokulu.
Yanıcılık : Alev almaz.
Bileşimi : Biyolojik olarak indirgenilebilen yüzey-aktif maddeler ve bütil içermeyen çözelti iticiler. EDTA veya NTA içermez. Depolama : Kendi orijinal saklama kabı içinde hiçbir etki kaybı olmaksızın bir yıla kadar dayanıklıdır.

UYARI
Gözler için tahriş edicidir. Uzun süreli olarak veya fazla sık olarak deri ile temasını önleyin. En iyi korunma için koruyucu elbise kullanılması ve eldiven takılması her zaman için önerilir.