BETON SIYIRICILAR > CITRAPEEL™ KAPLAMA ÇIKARICI-ÇÖZÜCÜ

ÜRÜN TANIMI
CITRA PEEL KAPLAMA ÇIKARICI, beton döşemelerde, kaldırımlarda v.b akrilik verniği çıkartmak için kullanılan su bazlı, parlamaz, akrilik kaplama gidericidir. Suyun kullanıldığı her yerde hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

NASIL KULLANILIR
1. CITRA PEEL i püskürterek, fırça ile veya döküp bir cam silecek lastiği ile eşit olarak dağıtarak uygulayabilirsiniz. Uygulama için yaklaşık 5 m2 alan için 1 litre hesabı ile sürün.
2. Bırakın 20-30 dakika süre ile CITRA PEEL iyice nüfuz etsin ve kaplamayı yumuşatsın.
3. Kaplamayı kazıyın, veya daha kolay oluyorsa basınçlı su ile yıkayın gitsin.
Ağır kaplamalar güçlü bir ovalama-silme işlemi veya bir ikinci işlem gerektirebilir.
Bir kez kuruduktan sonra döşeme artık her muhtelif işlemin yapılması için hazır ve uygun durumda demektir.

YARARLARI
-Alev almaz formül: CITRA PEEL tümü ile yanmaz bir malzeme olup herhangi bir ksilen esaslı kaplama çözücüye kıyasla iç mekanlarda çok daha güvenli olarak kullanılabilmektedir.
- Hızlı sonuç: CITRA PEEL 20-30 dakika içinde akrilik kaplamanın içine nüfuz eder ve kolayca kazınabilecek veya basınçlı su ile yıkanıp atılabilecek düzeyde yumuşatır.
Nötralize etmeye gerek yoktur: CITRA PEEL asit veya zararlı reaktif bileşikler içermez. Yapacağınız iş yalnızca durulamak ve döşemenin kurumasını beklemek olacaktır. Eski renk boyalarının çıkartılması gerekiyorsa derhal SUPERBLUE sürülmelidir.

ÖZELLİKLERİ VE DEPOLANMASI
Tipi : Su esaslı alev almaz kaplama çıkarıcı.
Renkler : Pembe.
Koku : Hafif Narenciye kokulu.
Yanıcılık : Alev almaz.
Bileşimi : Biyolojik olarak parçalanabilen yüzey-etkin maddeler, narenciye terpinleri ve aköz baz içinde klorlanmamış çözücüler.
Depolama : Kendi orijinal saklama kabı içinde hiçbir etki kaybı olmaksızın bir yıla kadar dayanıklıdır.

UYARI
Gözler için tahriş edicidir. Uzun süreli olarak veya fazla sık olarak deri ile temasını önleyin. En iyi korunma için koruyucu elbise kullanılması ve eldiven takılması her zaman için önerilir.