BETON SIYIRICILAR > GLUGONE™ KAPLAMA ÇIKARICI-ÇÖZÜCÜ

GLU-GONETM HALI YAPIŞTIRICILARIN PEK ÇOK TÜRÜNÜ VEYA BENZER YAPIŞKANLARIN BİRİKİMLERİNİ ETKİLİ BİR BİÇİMDE YUMUŞATIP ÇIKARTAN GÜVENLİ, PARLAMAZ, SU BAZLI BİR YAPIŞKAN VE MACUN TEMİZLEYİCİDİR.

Glu-GoneTM klorlanmış solventler, butil solventler veya fosfatlar içermez ancak biyolojik olarak parçalanabilir yüzey-etkin maddeler ve düşük VOC ler içerir.
Glu-GoneTM , sonuçta temizleme için suyun kullanılabileceği her türlü yapışkan birikimleri olan döşeme substratlarında kullanılır. Yeni kullanılacak yapıştırıcının veya macunun etkisine veya kullanılacak kaplamalara veya boyalara herhangi bir zararı yoktur.

YARARLARI
Parlamaz-Yanmaz: Glu-GoneTM diğer pekçok yapışkanın aksine sadece parlamaz olmayıp aynı zamanda bezlere veya paspaslara emdirildiğinde dahi yanmaz. Kullanılması çok daha güvenlidir.
Sert ve hoş olmayan koku yoktur: Glu-GoneTM nin kokusu hoş bir narenciğe kokusudur.
Bulamaç haline getirilebilir: Glu-GoneTM formülü macuna nüfuz ederek yumuşatır ve bulamaç haline getirir. Böylece yapışkanın ana kitlesi kazındıktan sonra kalanlar su ile kolayca temizlenebilir.
Hızlı ve Kolay: Glu-GoneTM u temizlenmesini istediğiniz macun kalıntılarının üzerine sadece püskürtün, veya fırça ve paspas ile sürün ve temizlenmesini istediğiniz macunun kalınlığına ve türüne bağlı olmak üzere 20-25 dakika nüfuz etmesi için bekleyin. Katman yumuşadığında sıyırın atın ve döşemeyi durulayın. Başkaca işlem gerekmemektedir.
Eğer döşeme boyanacak ise betondaki gözeneklere dolmuş olabilecek gömülü malzemelerin temizlenmesi için SuperBlueTM sürülmesi önerilmektedir.

NASIL KULLANIlLIR?
1. Tam güçlü Glu-GoneTM yi fırça, püskürtme veya paspas aracılığı ile veya dökerek uygulayın. Bir süpürge yardımı ile macun katmanını tümü ile örtecek biçimde iyice yayın. İç mekanlarda yapılan uygulamalar sırasında havalandırma iyi olmalıdır.
2. Macun kolayca sıyrılıncaya kadar Glu-GoneTM un 20-25 dakika süre ile ıslak kalmasını sağlayın. Kalın birikimler ikinci bir uygulama gerektirebilir.
3. Macunu sıyırıp atın ve kalan tortuları su ile temizleyip atın.
4. Döşeme boyanacak ise SuperBlueTM sürülmelidir.

ÖZELLİKLER
Tipi :Parlamaz, bulamaç yapılabilir yapışkan macun temizleyici.
Rengi : Yeşil.
Kokusu : Hoş.
Zehirlilik:Yutulması durumunda zararlıdır.
VOC'lar : Yaklaşık 160 mg/L
Yanıcılığı:Parlamaz, yanmaz.
Bileşimi : Biyolojik olarak parçalanabilir bir eriyik içinde suda eriyen narenciğe solventler ve klorlanmamış solventler.