CİLALAR > Klear Koat % 15

ÜRÜN TANIMI
Sert ve son derece saydam bir kaplama oluşturarak ve asla sararmaksızın tüm beton yüzeyleri yalıtan ve güzelleştirerek koruyan KLEAR KOAT solvent esaslı saf akrilik kaplama malzemesidir.
KLEAR KOAT un farklı yoğunluklarda hem mat hem de parlak tipleri bulunmaktadır. Kürünü almış ve kurumuş beton üzerine fırça, rulo veya püskürtücü kullanılarak uygulanmaktadır.
Yüksek koruma istendiğinde Klear Koat % 30 kullanılmalıdır.

NASIL KULLANILIR
Klear Koat kullanılırken daima iyi bir havalandırma olmasına dikkat edilmelidir. Bir koruma maskesi takılmalıdır.
1. Klear Koat, fırça, rulo, çözücülere dayanıklı pompa ile veya kuzu yünü aplikatörler kullanılarak uygulanabilir. 10 m2 ye 1 litre hesabı ile ince ve eşit kalınlıkta yayılmış bir kat sürün.
2. 4-6 saat boyunca kurmaya bırakın ve azami dayanıklılık sağlamak için ikinci bir kat sürün.
3. Donanımınızı ksilen veya vernikli çözücüler ile temizleyebilirsiniz.

YARARLARI
- Saydam, renksiz ve asla sararmaz.
- Kuruduğunda pürüzsüz, sert ve parlak bir yüzey elde edersiniz: Klear Koat rulo izleri veya fırça darbelerini yok edecek biçimde düzenli biçimde akarak yayılır ve kuruduğunda düzgün ve parlak bir görünüm alır.
- Mat veya parlak olarak sunulmaktadır.
- Hızlı kurur: Klear Koat içinde bulunan aktif çözücü sistemi sayesinde arkasında sadece akrilik polimeri bırakacak biçimde hızla buharlaşır. Bir kez kuruduğunda parlayıcı tüm solvent uçmuş olacağından çalışma alanı güvenli ve çalışmaya hazır durumda demektir.
- Su bazlı cila kabul eder: İç mekanlarda yapılan çalışmalarda bitmiş kaplama üzerine EZ GLO su bazlı cila sürerek yenilenebilir aşınma kaplaması olarak işlev görmek üzere ikinci bir kaplama elde edebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ VE DEPOLANMASI
Tipi : Su esaslı saf akrilik kaplama.
Renkler : Renksiz ve saydam.
Koku : Çözücü kokulu.
Yanıcılık : Alev alır.
Bileşimi : Aromatik çözücü baz içinde saf ve yüksek molekül ağırlıklı akrilik polimerler.
Depolama : Kendi orijinal saklama kabı içinde hiçbir etki kaybı olmaksızın bir yıla kadar dayanıklıdır. Açıkta yanan ateşlerin, kıvılcımların veya kıvılcım çıkarabilecek donanımın yakınında bulundurmayın.

UYARI
Uzun süreli olarak veya fazla sık olarak deri ile temasını önleyin. En iyi korunma için koruyucu elbise kullanılması ve eldiven takılması her zaman için önerilir.
Alev alır: Kıvılcım çıkarabilecek açıkta yanan ateşlerin, kıvılcımların veya donanımın yakınında kullanmayın, dökmeyin ya da depolamayın.