EZGlo™

ÜRÜN TANIMI
EZ GLO tüm vernikli döşemelerde kullanılabilen çok parlak ve sararma yapmayan akrilik döşeme cilasıdır. Yalnızca kuruyunca yüksek bir parlaklık sağlamakla kalmaz, Püskürtmeli Parlatma ile de bakımı yapılarak muhafaza edilebilir. EZ GLO asgari işçilik kullanımı ile döşeme kaplamalarını parlak ve cilalı bir durumda tutmaya yarar. EZ GLO kullanılmak sureti ile tüm vernikli beton döşemeler ile vernikli ahşap ve kompozit döşeme kaplamaları bir yandan görünüşlerini daha da güzelleştirecek diğer yandan da bakım işlemlerini daha düşük maliyetler ile sağlayacaklardır.

NASIL KULLANILIR
1. CITRA PRO ile güçlü biçimde ovalayıp silerek döşemedeki eski cilayı çıkartın. Döşemeyi iyice durulayın ve tamamen kurumaya bırakın.
2. Kuzu Yünü Aplikatör veya temiz bir iplik paspas kullanarak EZ GLO yu eşit ve ince bir kat olarak sürün. 25-30 dakika süre ile tamamen kuruması için bekleyin. İkinci katı sürün ve döşeme üzerine basılmasına izin vermeden önce tamamen kurumasını bekleyin.

Püskürtmeli Parlatma
1 birim EZ GLO ile 3 birim suyu karıştırın.Trig Mist püskürtücü kullanmak sureti ile 1 m2 alan üzerine ince püskürtün ve bir parlatma keçesi ile tüm sıvı yok oluncaya ve ışıldayan bir parlaklık ortaya çıkıncaya kadar parlatın. Tüm döşeme yenilenip cilalanıncaya kadar bu çalışmayı sürdürün.
Bakım: Nötr bir deterjan kullanarak zaman zaman nemli paspas yaparsanız düzgün parlak yüzeyi muhafaza edebilirsiniz. Yaya geçişlerinin yoğun olduğu alanlarda paspaslama ve durulama işlemlerinden sonra kurumaya bırakın ve ince bir kat EZ GLO sürün. Donanımınızı ksilen veya vernikli çözücüler ile temizleyebilirsiniz.

YARARLARI
- Sararmaz.
- Deterjanlara oldukça dayanıklıdır. EZ GLO nötr esaslı bir deterjan ile yapılan sürekli ovalamalardan veya parlatmalar arasında yapılan nemli paspaslama işlemlerinden dolayı zarar görmez.
- EZ GLO ekonomiktir. 1 litre malzeme ile 35 m2 alan kaplayabilirsiniz. Bu kaplama size yeni bir kaplama gerektirmeksizin aylarca hizmet edecektir. Basit Püskürtmeli Parlatma ile yapılan bakımlar temiz, parlak ve cilalı bir görünümü aylar boyu sürdürmenizi sağlar ve akrilik polimerler asla sararmazlar.

ÖZELLİKLERİ VE DEPOLANMASI
Tipi : Süper akrilik döşeme kaplaması.
Renkler : Renksiz.
Koku : Çok hafif kokulu.
Yanıcılık : Alev almaz.
PH : 8.5 / 8.9
Bileşimi : Akrilik polimer bulamaç, etilen kopolimerler, mülkiyet korumalı katkı maddeleri ve kalite kontrol etkin maddeleri.
Depolama : Kendi orijinal saklama kabı içinde hiçbir etki kaybı olmaksızın bir yıla kadar dayanıklıdır. Açıkta yanan ateşlerin, kıvılcımların veya kıvılvım çıkarabilecek donanımın yakınında bulundurmayın.

UYARI
Gözler için tahriş edicidir. En iyi korunma için koruyucu elbise kullanılması ve eldiven takılması her zaman için önerilir.